(044)331-31-91
Перезвонить мне
google+google+

 
 
Друк

Індивідуальний проект будинку

 
 
 • Індивідуальний проект будинку 

  Якщо Ви опинилися на цій сторінці, то, ймовірно, вже переглянули десятки, а то й сотні готових проектів. Всі вони красиві і сучасні, але щось у них Вас не влаштувало. А може бути, Ви просто творча особистість і хочете особисто брати участь у створенні родового гнізда? У будь-якому випадку рішення розглянути варіант індивідуального проектування прийнято Вами абсолютно правильно. 

  У чому ж перевага індивідуального проекту?

  Ваш будинок буде дійсно унікальним. Ви можете зробити його малюнок, на якому розплануєте все, що необхідно Вам і Вашій родині: вітальню, спальню, дитячу. А, може бути, кабінет? Або кімнату для батьків? А для гостей? А ще веранда, тераса, гараж ... Та й зовнішній вигляд будівлі залежить від Ваших переваг. Вивчення рельєфу і форми ділянки дозволить максимально ефективно розмістити Ваш будинок на місцевості. Загалом, індивідуальне проектування дасть можливість врахувати всі Ваші побажання, втілити їх у вигляді комфортного й функціонального будинку, а також максимально ефективно «вписати» його в навколишній ландшафт.

  Спочатку Вам треба визначитися, що Ви хочете мати: невеликий одноповерховий будиночок або особняк із зимовим садом, басейном і гаражем. Продумайте, скільки людина і якого віку будуть проживати в будинку, який їхній спосіб життя і хобі, де ночуватиме Ваше улюблена домашня тварина, яка кількість кімнат Ви хотіли б мати і якої площі, який імовірно рівень комфорту проживання, а також які матеріали для будівництва Ви б хотіли використати - від усього цього залежатимуть Ваші фінансові витрати.

  У всіх питаннях можна покластися на висококваліфікованих фахівців архітектурного бюро «Асканія Нерухомість», які допоможуть визначитися з екстер'єром будівлі та будівельними матеріалами, порадять, як раціонально спланувати приміщення, правильно використовувати кожен метр. Їх досвід і знання допоможуть заощадити Ваші кошти при будівництві.

  Звичайно, індивідуальний проект Вашого будинку буде коштувати дорожче, ніж готовий типовий проект, але й результат, повірте, буде вражаючим!

  Проектування будинків у Києві складається з наступних етапів:
  Ви підписуєте завдання на проектування будинку, в якому вказуєте свої вимоги і побажання.
  Ми створюємо ескізний проект - «паспорт» майбутньої будівлі (посадка будинку на ділянку, планування, зовнішній та внутрішній вигляд, розріз), погоджуємо його з Вами.
  Наші фахівці розробляють архітектурний проект, узгоджують його з Вами.
  Ми розробляємо конструктивний проект.

  В результаті цієї роботи Ви отримуєте архітектурно-будівельний проект, що складається з двох частин: АР (архітектурні рішення) і КР (конструктивні рішення).

  Склад проекту (архітектурні і конструктивні рішення):
  Основні техніко-економічні показники.
  Поверхові плани.
  Фасади.
  Розрізи.
  Експлікація підлог.
  План кроквяної конструкції даху.
  План покрівлі.
  Специфікація вікон і дверей.
  План фундаментів.
  Конструкції перекриттів.
  Вузли конструкційних деталей.
  Сходи.

  Вартість розробки проекту будинку (АР і КР) складає 110 грн. за 1 кв.м. Мінімальна вартість проекту будинку - 18000 грн.

  Ми цінуємо в роботі обов'язковість і професіоналізм. У цьому Ви можете переконатися, співпрацюючи з нами - архітектурним бюро «Асканія Нерухомість».

  Ознайомитися з нашими проектами Ви можете тут.

  Замовляйте проект будинку в Києві. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. Телефонуйте! (044) 331-31-91.